Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
  

Pakowarki próżniowe

Prowadząc własną działalność gospodarczą, każdy przedsiębiorca stara się sprostać oczekiwaniom klientów, dążąc do wdrażania nowoczesnych rozwiązań, które będą nie tylko funkcjonalne, ale również komfortowe. Szczególnie właściciele punktów gastronomicznych i sklepów spożywczych wiedzą, jak ogromna odpowiedzialność na nich ciąży, ponieważ dostępne produkty muszą być świeże i estetycznie wyeksponowane. Prowadząc sklep spożywczy warto zaopatrzyć się w poręczną pakowarkę próżniową, która w razie konieczności skutecznie pomoże zapakować produkty.
Pakowarka próżniowa to urządzenie, które poprawia funkcjonalność nie tylko w branży gastronomicznej i spożywczej, ale również w domowych warunkach. Jej użycie kilkakrotnie przedłuża datę przydatności produktów, jednocześnie chroniąc je przed nasiąkaniem innymi zapachami. Najbardziej sprawdza się w lokalach gastronomicznych, gdzie kucharz w krótkim czasie musi wykonać określoną ilość dań, a niektóre z potraw wymagają odseparowania, przykładem mogą być warzywa, czy marynowane mięso. Tylko zabezpieczone produkty będą gwarantowały przepyszny smak potraw.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

  

Pakowarki próżniowe, które ułatwiają pracę

W naszej ofercie znajdą Państwo modele, które sprawdzą się w małych obiektach gastronomicznych, gdzie szczególnie istotne jest zachowanie oryginalnych walorów smakowych wszystkich produktów. W barach, restauracjach, kantynach, sklepach mięsnych, czyli wszędzie tam, gdzie konieczne jest higieniczne przechowywanie produktów spożywczych. Wyposażone są w wydajną pompę, która działa w warunkach aż do 10m3/h, a długość listwy to około 256 centymetrów. Intuicyjna obsługa pozwala na szybkie spakowanie wybranych pakowarek próżniowych.
Urządzenia dostępne w naszej ofercie to inwestycja na lata. Pakowarka próżniowa jest zamykana przez specjalną pokrywę. Poprzez odessane powietrze następuje wytworzenie się próżni i skuteczne zgrzanie folii. Pakowarki zyskały swoją popularność, ponieważ są bardzo wygodne w użytkowaniu i przede wszystkim praktyczne. Intuicyjna obsługa pozwala na szybkość i powtarzalność wykonywanych czynności.

Pakowarka próżniowa w atrakcyjnej cenie

Wybierając pakowarkę próżniową z naszej oferty inwestują Państwo w produkt, który przez wiele lat skutecznie będzie pełnił rolę izolatora. Możliwość dostosowania worków do indywidualnych potrzeb oraz nieograniczona częstotliwość użycia, pozwalają na stosowanie urządzenia w małych lokalach gastronomicznych, gdzie liczy się szybkość, dokładność, ale i skuteczność. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą, gdzie prezentujemy wszystkie dostępne rozwiązania, zarówno dla sklepów spożywczych, jak i dla lokali gastronomicznych.
  
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl